Yorkbet Rocketpay

Yorkbet rocketpay üzerinden yatırımlarınızı kabul ediyor ve geniş bülteni birbirinden farklı casino oyunları ile sizlere kazandırmaya devam ediyor. Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok üye potansiyeline sahip sitelerinden biri olarak kabul edilen Yorkbet’e dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden sizlerde yatırım yapabilir, kazananlar arasında kendinize yer bulabilirsiniz.

Yorkbet Rocketpay İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Yorkbet rocketpay yatırım yöntemini kullanabilmek için aşşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz;

  • www.yorkbet70.com adresine gidiniz,
  • Yorkbet’e bulunan üyeliğinize giriş yapınız,
  • ‘Para Yatırma’ tıklayın ve ‘Rocketpay’ seçeneğine tıklayınız,

Yorkbet rocketpay ile yatırım yapabilmek için minimum 100TL yatırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yatırımınızı sonuçlanmayacak ve hesabınıza aktarılmayacaktır.

Yorkbet Rocketpay Yatırım ve Kayıp Bonusları

Rocketpay bonuslarından yararlanabileceğinizi biliyor musunuz? Rocketpay üzerinden yatırım yaptıktan sonra hiçbir harcama yapmadan ‘Canlı Destek’ hattına bağlanarak bonus talebi oluşturabilirsiniz. Yorkbet rocketpay kayıp bonus sisteminden yararlanmak içinse yatırımınızı kaybettikten sonra yine ‘Canlı Destek’ hattına bağlanarak bonus talebinizi iletebilirsiniz. Bonusunuz maksimum 15 dakika içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır.

Yorkbet Yatırım Yöntemleri

Rocketpay yatırım yöntemini kullanabileceğiniz gibi siz değerli üyeleri için bünyesinde birbirinden farklı yatırım yöntemi barındırmaktadır. Dilerseniz bu yatırım yöntemlerinden istediğiniz kullanabilir ve kısa süre içerisinde hesabınıza para yükleyerek oyunlar oynamaya başlayabilirsiniz. Yorkbet’e yatırım yaparken kullanacağınız yöntemlerin minimum tutarlarını baz almanız gerektiğini unutmamalısınız. Aksi takdirde yatırımlarınız sonuçlanmayacak paranız geri iade edilecektir. Yorkbet’te kullanabileceğiniz diğer yatırım yöntemleri aşşağıda yer aldığı gibidir;

Payfix: min. 25TL

CepBank: min. 20TL

Envoy Hızlı QR: min. 20 TL

BestPay Hızlı QR: min. 20TL

Papara: min. 50TL

CMT: min. 50TL

Paraöde: min. 50TL

Payznet Kredi Kartı : min. 50TL

Kredi Kartı : min. 50TL

Anında Havale: min. 50TL

Maksihavale: min. 100TL

Envoy Hızlı Havale: min. 100TL

PayGiga: min. 100TL

Banka Havalesi: min. 200TL

Rocketpay ve diğer yatırım yöntemleri ile ilgili güncellemelerden dolayı değişiklikler olabilir. Bu nedenle de yatırım yapmadan önce ‘Canlı Destek’ hattına bağlanarak bilgi almanız gerektiğini unutmamalısınız. Yorkbet ile ilgili bilgi almak ve üyelik işlemleri gerçekleştirmek için www.yorkbet70.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir